Haber Detayı
01 Aralık 2016 - Perşembe 15:40
 
Başkentte bir Yılbaşı Geleneği: Hediyelik Eşya Fuarı
Yeni yıla sayılı günler kala Ankaralılar yılbaşı hediyesi için yine “Hediyelik Eşya Fuarı”na koşacak. Fuar 2 Aralık’ta ATO Congresium’da açılacak.
YAŞAM Haberi
Başkentte bir Yılbaşı Geleneği: Hediyelik Eşya Fuarı

Yeni yıl yaklaşırken sevdiklerini hediyelerle sevindirmek isteyen Ankaralıların vazgeçilmez adresi gene “Ülkeler El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı” olacak. 2 Aralık’ta ATO Congresium’da açılacak olan ve 13’üncüsü düzenlenecek fuarda binlerce hediyelik eşya satışa sunulacak.  10 gün boyunca açık kalacak fuarda yerli firmaların yanı sıra 30 farklı ülke yer alacak. Yerli ve yabancı kültürlere ait binlerce çeşit hediyelik eşya ve el sanatları ürünü başkentlilerle buluşacak.

Ankaralıların Hediye sorunu çözülüyor

REM Fuarın düzenlediği “13. Ülkeler El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı” her gün  10:00 ile 20:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 

REM Fuar Proje Koordinatörü Remzi Çayır 13. Ülkeler El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı ile ilgili; “Fuar yeni yıl alışverişinin başladığı ve yaklaşık 6 milyon Ankaralının sevdiklerine hediye alma arzusu taşıdığı zaman dilimi içerisinde gerçekleşiyor. Hediyelerinde farklı olmayı sevenler için 13.Ankara Ülkeler El Sanatları ve Hediyelik Eşya Günleri bulunmaz bir fırsat”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkentte, bir, Yılbaşı, Geleneği:, Hediyelik, Eşya, Fuarı,
Yorumlar
Haber Yazılımı