Astroloji

 

 

 
Akrep (16.07.2020)
Bugün yaşadığınız bir krizi lehinize çevirerek güzel bir sonuç elde edebilirsiniz. Ufak tefek problemler çıksa da sükûnetle hepsini halledebilirsiniz. Yaptığınız seçimlerin sonuçlarına maruz kalırken kendinizi suçlamaktan vazgeçmelisiniz. Bugün orjinal fikirler ve yaratıcılık gerektiren işlerde mükemmel başarı sağlayabilirsiniz. Üst düşünme gücü yoluyla daha önce kimsenin aklına gelmeyen fikirler üretmek için harika bir gündesiniz.
 
Aslan (16.07.2020)
Bugün hedeflerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak adına endişelerinizi arka plana aldığınızda başarılı olabilirsiniz. Kendinize güvenerek ilerlemelisiniz. Arızalanan bazı elektronik eşyalarınızın bakımlarını yaptırmanız gerekebilir. Daha planlı olmayı seçmelisiniz. Partnerinizin duygusal dünyasındaki düşüncelerinin sizin hakkınızdaki kısmıyla ilgili bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bunun için bir şeyler öğrenmek isterken yanlış anlaşılmalara dikkat etmelisiniz
 
Balık (16.07.2020)
Bugün sizi zorlayan birtakım durumlar olabilir. Kendinizi mutlu etmek için elinizden geleni yapmalısınız. Korkularınıza ve endişelerinize yenik düşmemelisiniz. Seviyorsanız açık ve net belli eden bir yön seçerseniz kendinizi çok huzurlu hissedeceksiniz. Maddi konuların ön planda olacağı ve bazı bütçe dengeleri sağlamanız gereken bir gündesiniz. Ekonomik koşullarınızı dengede tutmak için bugün bazı görüşmeler yapabilirsiniz
 
Başak (16.07.2020)
Özel yaşamınızla ilgili kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz. Korkularınızdan uzak kalmalı ve kalbinizin sesini dinlemelisiniz. İçinizde bir parça sevgi hissediyorsanız bunu karşı tarafa sunmak sizi daha özgür kılacaktır. Baskılardan uzak kalmalısınız.
 
Boğa (16.07.2020)
Kariyeriniz adına üstleneceğiniz yeni ve önemli görevler sizi biraz endişelendirebilir. Nasıl yapacağınız konusunda endişelenmek yerine adım adım ilerlemelisiniz. Ya da yeni bir ilişki içine girmek adına bazı kararsızlıklar içinde olabilirsiniz. Kendinize güven duymanız önemli.
 
İkizler (16.07.2020)
Yakın çevrenizden birinin gerçek yüzünü görebilir ve hiç ummadığınız yüzleşmelerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Herkese karşı bu fedakâr olmamalısınız. Çünkü artık yaptığınız seçimlerin sorumluluğunu üzerinize almayı öğrenmelisiniz. Duygusal anlamda kendinizi kararlı, cesaretli ve özgüvenli hissedebilir ancak bunu yaşama adapte etmekte zorlanabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili bir seçim gününde olabilirsiniz.
 
Koç (16.07.2020)
Özel hayatınızda bencil bir tavır içinde olabilirsiniz. Karşı taraftan beklentilerinizin gerçekleşmesini ve verilen sözlerin yerine getirilmesini isteyebilirsiniz. Finansal anlamda bazı değişimler yapmak bugün aklınızı kurcalayabilir. Ev alımı, satımı ya da arabanızın değişimi gibi konular gündeminizde olabilir.
 
Kova (16.07.2020)
Eski bir arkadaşınızdan yeni bir haber gelebilir ve duygusal olarak kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Artık önünüze bakmalı ve geçmişi geride bırakmalısınız. Bugün geçmişle gelecek arasında bir köşede kendinizi sıkıştırmamalısınız. Bugün ikili ilişkiler konusunda gereğinden fazla fedakarlık yaparak gücünüzün üstünde performans sergileyebilirsiniz. Kendinizi gereğinden fazla yormamalısınız.
 
Oğlak (16.07.2020)
Yakın çevreniz vasıtasıyla tanıştığınız kişilerden yeni teklifler alabilirsiniz. Ancak hemen karar vermemelisiniz. Düşüncelerinizi biraz daha kontrol etmelisiniz. Düşündüklerinizi eylem olarak hemen harekete geçirmek için uygun bir günde olmayabilirsiniz. Bugün kendinizi duygusal olarak iyi hissetmenize rağmen fiziksel olarak yorgun hissedebilirsiniz. Kendi kendinize kalarak bazı kararlar almanız doğru olacaktır.
 
Terazi (16.07.2020)
Bugün beklediğiniz bir haberle ilgili olumlu bir dönüş alabilirsiniz. Özel yaşamınızla ilgili yaşadığınız sorunları çözebilir ve ilişkinizi olumlu bir yönde değiştirebilirsiniz. Bir durumun iyi ya da kötü olması belki de doğru veya yanlış olması kıyaslamasına bugün gitmemelisiniz. Bugün günlük rutin işlerinizi sizi bir hayli oyalayabilir. Kafanıza taktığınız bazı iş yüklerine bugün alternatif çözümler bulabilirsiniz.
 
Yay (16.07.2020)
Geçmişte yaşadığınız bir ilişkideki sorunlar tekrar gündeme gelebilir. İlişkilerinizi gözden geçirmek için güzel bir gündesiniz. Evliyseniz bu durum evliliğiniz ile ilgili konularda söz konusu olabilir. Kısaca duygusal ilişkiler içinde olduğunuz kişiler ile olan iletişiminizi daha sağduyulu geçirmelisiniz.
 
Yengeç (16.07.2020)
Gizli kalmış bazı konular gün ışığına çıkabilir ve bu duruma tahammül etmek sizi biraz zorlayabilir. Özellikle evliliğiniz ya da ortaklıklarınızla ilgili konular karmaşık bir hal almış olabilir. Bazı krizler işlerin yoluna girmesi için gelişir. Bu yüzden korkmak yerine çözüme gitmeyi deneyin. Bugün özel yaşamla ilgili konularda kendinizi tedirgin hissedebilir kuşku, öfke ve merak gibi duygulara teslim olabilirsiniz. Bu duygularınızı kontrol etmelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı