Astroloji

 

 

 
Akrep (01.04.2020)
Yöneticilerinizle diyaloglarınızda daha sakin bir iletişim içinde olmalısınız. İş projelerinizi kabullendirmek adına kendinize biraz zaman vermelisiniz. Egolarınızı kontrol etmeli, hiçbir yaklaşımı şahsileştirmemelisiniz. Evde kalmanız ve sağlığınızın daha değerli olduğunu kendinize hatırlatın. Tutkularınızı frenleyin.
 
Aslan (01.04.2020)
Aileniz ile ilgili konularınız gündemde olabilir. Yer değişimi yapmak istiyorsanız bununla ilgili fırsatlar sizleri heyecanlandırıyor olacak. Mümkün oldukça daha net olmaya gayret gösterin. Evinizde kalmak ve sağlığınızı kontrol etmek önceliğiniz olmalıdır.
 
Balık (01.04.2020)
Bugün alacağınız bazı haberler sizi şaşırtabilir. Beklemediğiniz bazı haberler planlarınızın akışını değiştirebilir. Duygularınızı ifade ederken yapacağınız konuşmaların üçüncü şahıslara ulaşabilme ihtimalini düşünerek yapmalısınız. Fevri olmayın. Evde kalın ve evinizde kendinizi dinleyin.
 
Başak (01.04.2020)
Yakın çevrenizle finansal sorunlar yüzünden gerilebilirsiniz. Ne yöne gideceğinize karar vermek bugün sizin elinizde olacaktır. Gerçekçi olmak işlerinizi kolaylaştıracaktır. Evde kalmayı ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmamayı deneyin.
 
Boğa (01.04.2020)
Kendinizi açık bir şekilde ortaya koymanız bazı insanlar tarafından meydan okunma olarak algılanabilir. Kararlarınızı yansıtan bir duruş sergilemeniz gereken bir gündesiniz. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
İkizler (01.04.2020)
İlişkilerinizde anlam veremediğiniz bir güvensizlik sorununuz sizi bazı şeylerin arka planını araştırmaya itebilir. Bugün sadece kendinize güvenmeyi seçmelisiniz. Gereğinden fazla bir araştırma içine girmeyin ve bazı şeyleri zamana bırakın. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Koç (01.04.2020)
İletişimde dengeyi bulmanız çok önemli olacaktır. Şartların daha da düzeldiğini görüyor olacaksınız. Sorunların bitmediğini düşünüp kendinizi umutsuzlaştırmayın. Evde kalın ve sağlığınızı önemseyin.
 
Kova (01.04.2020)
Bugün sosyal çevre iletişimlerinizi aktifleştirmek doğru bir karar olmayabilir. Üzerinizde bir baskı ve hayatınızda düşünmediğiniz olayları deneyimliyor olabilirsiniz. Denenmemiş yollar ve fikirler işe yarayabilir. Gideceğiniz yönü kararlaştırmalı ve adımlarınızı atmadan hedeflerinizi belirlemiş olmalısınız. Evde kalın ve dışarı çıkmayın.
 
Oğlak (01.04.2020)
Evde kaldığınız bugünlerde iş hayatınızda bazı aksilikler yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Konsantrasyon sağlamak bugün biraz zor olabilir. Parasal konularda önemli bazı görüşmeler yapmanız gerekebilir. Yatırımlarınıza dair yeni bir yapılandırma içine girmeyi seçebilirsiniz.
 
Terazi (01.04.2020)
İlişkilerde kaybetme korkusu içinde olmamalısınız. Mümkün oldukça yeni kararlar almamaya çalışın. Evde kaldığınız bu süreçte biraz olsun kendinizi duygusal anlamda yalnız hissedebilirsiniz. Panik atak gibi duygular içinde olmayın. Online olarak arkadaşlarınızla konferans yapın.
 
Yay (01.04.2020)
Yakın çevrenizle aranızda yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir ve bununla birlikte size sitem eden tavırlar içerisinde de bulunabilirler. Bu konuda empati yapmaya çalışın ve açıklayıcı olun. Evde kalmanın fırsatlarını değerlendirin. Mecburi olmadıkça dışarı çıkmayın.
 
Yengeç (01.04.2020)
Finansal konularda bazı sorunları yeniden çözüme kavuşturmanız beklenebilir. Geçmişten gelen borçlar planlarınızı yeniden düzenlenmeniz gerektiğini gösterebilir. Mecburi olmadıkça dışarı çıkmamalı ve evde kalmaya çalışmalısınız. Hayat eve sığar.

 

 

 

Haber Yazılımı