Haber Detayı
27 Kasım 2019 - Çarşamba 15:20
 
Ankara'nın Ünlü Kahvaltı Mekanı Park Balkon 3. Yaşını Kutluyor
Hem mimarisi hem de menüsündeki farklı ve binbir çeşit lezzetle Başkentlilerin gözde mekanı haline gelen Park Balkon 3. Yaşını Kutluyor.
ADVERTORİAL Haberi
Ankara'nın Ünlü Kahvaltı Mekanı Park Balkon 3. Yaşını Kutluyor

Ankara’da Cafe & Restaurant anlayışını yeni bir boyuta taşımak için 26 Kasım 2017 tarihinde misafirlerine kapılarını açan Park Balkon 3. yaşına girerken aynı iddiasını sürdürüyor. Sunduğu lezzetli yemekleriyleAnkaralılara ziyafet yaşatan Park Balkon, 3. yaşında da misafirlerine lezzet ziyafeti yanında Pop modern orkestrası ve mustafa taş ile müzik ziyafeti sunuyor.

Hizmete başlamadan önce titizlikle planlanan ve ünlü mimar Ali Türker imzası taşıyan mimarisi, mekana giren herkesi büyülü atmosferiyle sarıyor. Yüksek tavanları, devasa avizeleri, kontrast renklerle vurgulanan duvarları bile Park Balkon’u sadece mimarisini görmek için ziyaret edilmesi gereken bir mekan haline getiriyor.

"Misafir Ağırlamak İsteyenlerin Uğrak Noktası"

Park Balkon, Usta şeflerin bulunduğu mutfağında iki yılda 190.000 tabak yemeği kusursuzşekilde  misafirlerine sundu. Özellikle serpme kahvaltısıyla Ankara’da ünlenen Park Balkon 3. Yaşına henüz giriyor olmasına rağmen 16.000’in üzerinde kahvaltı servisiyle mutlu aileler için hafta sonlarının vazgeçilmez mekanı olmayı sürdüyor.  Park Balkon Ankara’da taklitleri olmasına karşın tek merkez olarak Çukurambar’ın  en işlek caddesinde misafirlerini bekliyor. Misafirlerini ağırlamak isteyen Ankaralıların uğrak noktası olmasının en önemli sebeplerinden biri de mevsimsel olarak sürekli değişen menüsü. Park Balkon’a ne zaman giderseniz gidin, sürpriz bir lezzetle karşılaşmanız mümkün.

Ankara’da hizmet anlayışını değiştiren Park Balkon’u üçüncü yaşında da Ankaralıların ve Ankaraya yolu düşen herkesin ilgiyle takip etmesi bekleniyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ankara'nın, Ünlü, Kahvaltı, Mekanı, Park, Balkon, 3., Yaşını, Kutluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı