Haber Detayı
17 Ocak 2015 - Cumartesi 23:16
 
AK Partili vekilden şok PKK açıklaması
SİYASET Haberi
AK Partili vekilden şok PKK açıklaması

Terör örgütü PKK’nın 10 yıl içinde tasfiye edileceğini söyleyen AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, 10 yıl içinde devletin daha da büyüyeceğini söyledi.

Başkan Adalet Gökçe’nin güven tazelediği 1’inci Olağan Genel Kurulu’na Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ ve Denizli Milletvekili Nurcan Dalbudak’ın yanı sıra Ak Parti Denizli İl Başkanı Avni Örki, Denizli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Ali Değirmenci,Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı AK Partili Muhammet Subaşıoğlu ve partililer katıldı.

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ Genel Kurulda yaptığı açıklamada "Siyaset yaparken elimizi kirletmeden siyaset yapmalıyız. Başı açık da kapalı da bizim insanımız. Ülke bölünme tehlikesinde iken, ekonomik krizler yaşanırken bir adam çıkıyor ’ben varım’ diyor. Bu ülkede başı açık da kapalı da, Türk de Kürt de, Alevi de Sünni de eşit vatandaştır. Kadınlar başı kapalı vaziyette devlet dairelerinde çalışmaya başladılar. Demek ki bu ülkeye bir zararı yokmuş. Fen liseleri, İmam Hatip Liseleri de çoğalıyor. Kuran okuyanlar da meyhaneye gidenler de çoğalıyor. Laiklik böyle olur. Böyle bir ülke inşa edeceğiz. Türkiye büyüyecek. Gelişecek. Beyin göçü, beyin gücüne dönüşecek. 10 yıl sonra devlet çok daha da büyüyecek. PKK’da tasfiye edilecek" diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı