Haber Detayı
18 Ocak 2015 - Pazar 17:50
 
All-Star Ankara 2015 çekişmeli geçti
SPOR Haberi
All-Star Ankara 2015 çekişmeli geçti

Bugün Ankara Arena'da saat 14:00'da başlayan All-Star Ankara 2015 Türkiye Basketbol Ligi'nin yetenekli oyuncularını bir araya getirdi.

 

All-Star Ankara 2015’te Asya Karması ve Avrupa Karması, bu müthiş etkinlikte mücadele etti. Ankaralılar’ın büyük ilgi gösterdiği All-Star 2015’te Smaç ve üçlük yarışmalarının yanı sıra eğlence aktiviteleri de yer aldı. Çekişmeli ve nefes kesen bir organizasyonda buluşan yıldız oyuncuların beraberinde çok sayıda ünlü de yer aldı.

All-Star Ankara 2015’te ayrıca farklı etkinlikler yer alırken bunlardan bazıları; konserler, yarışmalar ve saha içi etkinlikler yapıldı.

Asya ve Avrupa karmasının oluşturduğu All-Star Ankara 2015'te TBL 3 sayı atışlarını İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden Michael Jenkis kazandı.

 

Eleme turunda İstanbul Büyükşehir’den Michael Jenkins 15 puan alırken Darüşşafaka Doğuş takımından Renaldas Sebutis ile Josh Shurna 17’şer puan alarak finale kalan isimler oldu.

İlk turda 15 sayı kaydeden ve finalde de yine 15 sayı üreten İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden Michael Jenkins yarışmanın birincisi olurken, ilk turda 17 sayı kaydeden Darüşşafaka Doğuş’tan Renaldas Seibutis ise 12 sayı üreterek ikinci oldu.

ParaMara 3 Sayı Yarışmasında ilk turda 17 sayı kaydeden John Shurna da 9 sayıda kalarak üçüncü sırayı aldı.

TBL All-Star 2015’de ParaMara 3 Sayı Yarışmasının galibi Michael Jenkins’e ödülünü İNG Bank Mobil Kanallar Yöneticisi Özge Yılmazkurt’tan aldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı