Haber Detayı
23 Ocak 2015 - Cuma 17:49
 
Siyasetçi ve sanatçılar ödül töreninde buluştu
MAGAZİN Haberi
Siyasetçi ve sanatçılar ödül töreninde buluştu

Buhara Dergisi tarafından bu yıl 5’si düzenlenen ‘Buhara Medya Ödülleri’ töreni Ankara Rixos Grand Otel’de gerçekleşti. 

Siyaset, sanat, spor, medya, sinema ve televizyon ödüllerinin verildiği törende Yılın Bakanı ödülü Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’ye verildi.

Ödül törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Milletvekilleri, bazı il ve ilçe belediye başkanları ile davetliler katıldı. Sanatçılar Safiye Soyman ile Alişan ise gecede sahne aldı.

Buhara Medya Dergisi’nin bu yıl 5.’sini düzenlediği  Buhara Medya Ödül törenine siyasi, sanat ve iş dünyasından birçok ismi katıldı. Vatan Şaşmaz ve Çiğdem Tunç ‘un sunumuyla gerçekleştirilen Gecede;  Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’ye yılın Bakanı, CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşçuoğlu’na Yılın Millet vekili, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e Yılın belediye başkanı Ödülleri verilirken Yılın Onur Ödülü Cemalnur Sargut’a verildi.

Alişan, Safiye Soyman, Yudum, Kürşat ve Ankaralı İbocan’ın sahne aldığı gecede Başkentin ünlü Modacısı Volkan Arıkanoğlu’nun ‘’Gelincik’’defilesi yapıldı. Ayrıca, Gecede Osmanlı tuğrasının bulunduğu bir tablo açık artırmayla satılarak, elde edilen gelir bir yardım kuruluşuna bağışlandı.

Gecede ödül alan bazı isimler şöyle;  Yılın Bakanı Ayşenur İslam, Yılın Bakanı İdris Güllüce, Yılın Bakanı Faruk Çelik, Yılın İlçe Belediye Başkanı Mustafa Ak, Yılın İlçe Belediyesi Gölbaşı Belediyesi,  Yılın Bayan Halk Müziği Sanatçısı Yudum Koral.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı