Haber Detayı
25 Ocak 2015 - Pazar 22:23
 
Eski milli futbolcudan şok sözler
SİYASET Haberi
Eski milli futbolcudan şok sözler

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde gerçekleştirilen MHP İlçe Teşkilatı’nın 11’nci Olağan Kongresi’nde konuşan Saffet Sancaklı şok sözler sarf etti.

Eski Milli Takım oyuncularından Saffet Sancaklı, MHP Şahinbey İlçe Teşkilatında yaptığı konuşmasında üzerlerine büyük oyunların oynandığını ifade ederek Ülkücülerin ‘paralel’ olarak gösterildiğini belirtti.

Saffet Sancaklı konuşmasında ülkücülerin hiçbir zaman paralelci olmayacağını vurgulayarak ülkücülerin devletin ta kendisi olduğunu ve bunu herkesin böyle bilmesini istedi.

Saffet Sancaklı MHP İlçe Teşkilatı’nda yaptığı açıklamasında ülkücüleri itibarsızlaştırılma operasyonu olacağını değinerek bir tane ülkücünün kılına dokunamayacaklar ve alamayacaklar diye ifade etti.

Sancaklı söylediği sözlerin “Türk dünyasının lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin fermanıdır" dedi.

Şahinbey MHP ilçe teşkilatı 11. Olağan Kongresi’nde şok sözler sarf eden eski Milli Takım futbolcularından Saffet Sancaklı, konuşmasına şöyle devam etti: Genel Başkanımız diyor ki; ‘ya 7 Haziran’da iktidar ortağı oluruz, ya bu ülkede savaş çıkar. Genel Başkanın ağzından kolay kolay bu laflar çıkmaz. Geldiğimiz nokta ya MHP 7 Haziran’da iktidar ortağı olacaktır, ya da bu ülkede savaş çıkar. O yüzden bugüne kadar bütün seçimler önemliydi. Herkes çalışıp fedakârlık yapıyor." diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı