Haber Detayı
26 Ocak 2015 - Pazartesi 17:49
 
Nihat Doğan ile Acun küs mü?
MAGAZİN Haberi
Nihat Doğan ile Acun küs mü?

Bu dönem yayınlanacak Survivor All Star yarışması için Acun Ilıcalı’dan teklif aldığı ancak parada anlaşamadıkları iddia edilen Nihat Doğan, Acun ile aralarında yaşanan süreci açıkladı. 

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem olmaz programına konuk olan Doğan, Acun Ilıcalı ile küs oldukları iddialarını da cevapladı.

“ACUN ILICALI’DAN PARA KAZANDIM”

Nihat Doğan, Acun Ilıcalı ile aralarında bir anlaşmazlık yaşandığını doğrulayarak, “Mesele para meselesi değildi ama, Acun Ilıcalı ile aramızda nahoş şeyler oldu. Aylar önce Survivor'dan teklif aldım. Acun abi altı ay önce "Survivor All Star yapacağız" dedi; kabul ettim. Rakamsal bir sorun olduğu doğrudur... Survivor'a katılmayı istedim. Hatta menajerimle konuştuk ve spor yapmaya başladım. Acun abiyi çok seviyorum, onun da beni sevdiğine inanıyorum. Ben paragöz bir insan da değilim. Hayatımın hiçbir döneminde de paraya tamah etmedim. Acun abiyle aramızda enteresan bir gerginlik oldu, mesele para meselesi değildi ama konu oraya taşındı. Nahoş şeyler oldu. Acun Ilıcalı'yla bir ay konuşmadık. O dönem bana iki kanaldan daha teklif vardı. Acun abiye ‘Bak böyle yapıyorsun ama teklif var, giderim’ dedim. Daha sonra bir alışveriş merkezinde karşılaştık ve Acun abi ‘Biz niye böyle olduk?’ dedi. Yaşananların parayla pulla alakası olmadığını konuştuk. Acun abi bir kanal almış; o kavgasında arkasında durmak istedim. Bugün arasa yine giderim. Benimle Acun Ilıcalı arasında kavga ve küslük olduğu yazılıp çiziliyor. Benim herkese nazım geçer ama Acun abiye asla böyle bir şey yapmam. Bu camiada bir tek Acun Ilıcalı'dan para kazandım; hayatımda kazanmadığım parayı onun sayesinde üç ayda kazandım” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı