Haber Detayı
12 Şubat 2015 - Perşembe 22:25
 
Osman Gökçek'ten çok çarpıcı açıklamalar
GÜNDEM Haberi
Osman Gökçek'ten çok çarpıcı açıklamalar

Beyaz TV'de Gündem Özel programında çarpıcı açıklamalarda bulunan Osman Gökçek, birçok belgeyle bilinmeyenleri gün yüzüne çıkardı.

Ferda Yıldırım’ın sunduğu Gündem özel programında çarpıcı açıklamalarda bulunan Beyaz TV Genel yayın Koordinatörü Osman Gökçek, Türkiye’de geçmişten günümüze özgürlükleri konuştu.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir televizyon kanalında söylediği “Yazar Sabahattin Ali'yi CHP öldürdü” sözlerine değinen Osman Gökçek, Sabahattin Ali ve Nazım Hikmet’in CHP'nin iktidar olduğu tek parti döneminde öldürüldüğüne dikkat çekti.

Gökçek canlı yayında yaptığı açıklamada CHP’nin iktidar olduğu o dönemde Nazım Hikmet, Sabahattin Ali gibi isimlerin öldürüldüğünü söyleyerek, “Önce öldürürler sonra severler, sonra da en çok onları seven kişi olurlar” diyerek “Allah muhafaza bizi sevmesin. Sevse bize de aynısını yaparlar” dedi. Osman Gökçek’in konuşması programda katılan seyircilerin alkışlaması ile zaman zaman kesildi.

Gece geç saatlere kadar ilerleyen programda konuşmasına devam eden Osman Gökçek, cezaevinde 'Görecek günler var daha aldırma gönül aldırma' şiirini yazan Sabahattin Ali’nin cezaevinden çıktıktan sonra odunla kafasına vurularak öldürüleceğini tahmin edemediğini söyleyerek eşkiyanın bu dünyaya hükümdar olamayacağını, CHP’nin de bu kafayla hayatta iktidar olamayacağını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Haber Videosu
Video bulunamadı.
Yorumlar
Haber Yazılımı