Haber Detayı
13 Şubat 2015 - Cuma 11:06
 
Ahmet Reyiz Yılmaz çok iddialı geliyor
SİYASET Haberi
Ahmet Reyiz Yılmaz  çok iddialı geliyor

Muhafazakar Yükseliş Partisi Genel Başkanı Ahmet Reyiz Yılmaz, seçim startını vermek için İl ve İlçe Başkanlarını birarada toplamaya başladı.

Ahmet Reyiz Yılmaz  15 Şubat pazar günü Ankara’da Başkent Öğretmen evinde Muhafazakar Yükseliş Partisi İl ve İlçe Başkanlarına hitap etmek üzere İl Başkanları ile İlçe Başkanlarını toplanma talimatı verdi. Toplantıda parti yönetimi güçlü bir seçim stratejisi hazırlığı yapmak istiyor.

YENİ BİR PARTİ YENİ BİR UMUT

Bu seçimlerin ne kadar kritik olduğu tartışma götürmez. Milletimiz yeni bir parti ve yeni bir lidere ihtiyaç duymaktadır. Bu mana da partimiz baraj takıntısı içinde olmadan elinden gelen tüm çabayı göstermek sureti ile büyük bir kampanya sonucunda sadece iyi bir sonuca odaklanacak. Alacağımız her sonuç yeni ve genç bir parti olmamız açısından mutlak başarı olacak.

MHP Kongresi tavrımızı netleştirecek

MHP eğer tek çatı teklifi ile yaklaşmazsa bu seçimlerde Baraj altında kalma ihtimalini de değerlendirmelidir. Zira bu seçimlerde hiçbir masraftan kaçınılmadan iktidar ve muhalefet alternatifi bir vizyonu kesin olarak bir umut şeklinde halkımızın önüne koymayı hedefliyoruz dedi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı