Haber Detayı
15 Şubat 2015 - Pazar 13:55
 
AK Parti Ankara 2. Bölge Aday Adayı Seyit Koca emin adımlarla
SİYASET Haberi
AK Parti Ankara 2. Bölge Aday Adayı Seyit Koca emin adımlarla

AK Parti Ankara 2’nci bölge Milletvekili aday adayı olan Seyit Koca, çevresinde de sevilen ve tanınan bir iş adamıdır.

AK Parti 4. dönem Siyaset Akademisi Eğitim Programına katılan Seyit Koca, daha sonra Profesyonel yönetici yetiştirme programını bitirdi.

Çeşitli mesleki eğitim seminerlerine de iştirak eden Seyit Koca, aynı zamanda TOBB Türkiye Toprak Sanayi Meclis üyesi, Ankara Sanayi Odası (ASO) Yönetim Kurulu üyesi, Ankara Ticaret Odası üyesi (ATO) Akyurt Sanayici ve İşadamları Derneği (AKSİAD) Ankara Hazır Betoncular Derneği Yönetim Kurulu üyesi ve Bims Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmakta. Koca ayrıca Pursaklar ilçesi Kent Konseyi yürütme kurulu üyesidir.

AK Parti Ankara 2. Bölgeden aday adaylığı için başvurusunu yapan Seyit Koca, 1964 yılında Ankara Pursaklar Altınova’da dünyaya geldi. Evli ve 4 çocuk babası olan .  Seyit Koca, 1981 yılında Ankara İmam Hatip Lisesinden 1987 yılında da Ankara Üniversitesi ÇMYO inşaat bölümünden mezun oldu.

Bugüne kadar AK Parti misyonuna ailece sahip çıkan Seyit Koca, Kocalar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş hayatına devam etmekte. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı