Haber Detayı
17 Şubat 2015 - Salı 16:24
 
Özgecan’ın katilinin eşi de beddua etti
GÜNDEM Haberi
Özgecan’ın katilinin eşi de beddua etti

Mersin’de 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ı vahşice öldüren caninin eşi Neslihan Altındöken konuştu.

Mersin’den Tarsus’a gitmek için minibüsüne yolcu olarak binen 20 yaşındaki Çağ Üniversitesi öğrencisi Özgecan Aslan’ı vahşice katleden Suphi Altındöken’in eşi Neslihan Altındöken, eşine karşı içindeki öfke ve nefreti anlattı.

Yanına 4 yaşındaki oğlunu da alarak akrabalarının yanına sığınan Neslihan Altındöken, olayın şokunu hala üzerinden atamadı. Altındöken, eşi ile 5 yıl önce evlendiğini söyleyerek "Severek evlendik, ancak bana hayatı zehir etti. Evlendiğim güne lanetler olsun, bir gün yüzü görmedim. Sürekli şiddet uyguluyordu, artık dayanacak gücüm kalmamıştı. Bir kaç ay önce boşanma davası açtım. Ancak, beni ve oğlumu ölümle tehdit ettiği için davayı geri çektim" diyerek içindeki nefret ve öfkeyi dışarı çıkarttı.

Katilin cinayeti işledikten sonra eve geldiği geceyi anlatan Neslihan Altındöken, eşinin o gece eve telaşlı geldiğini belirterek, sözlerine şöyle devam etti. "Eve girer girmez lavaboya giderek elini yüzünü yıkadı. Yüzünde tırnak izleri ve sıyrıklar vardı. Ne olduğunu sorduğumda, kavga ettiğini söyleyip geçiştirdi. Kıyafetini değiştirip hemen evden çıktı. Yakalandığı gece jandarma ekibi gelerek beni de ifadeye götürdü. Allah onun belasını versin, onun en ağır cezaya çarptırılmasını istiyorum. Ona kesinlikle üzülmüyorum, çünkü hem Özgecan’ın hayatını, hem de bizim hayatımızı bitirdi. Lanetler olsun ona." dedi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı