Haber Detayı
17 Şubat 2015 - Salı 16:44
 
Nihat Doğan İbrahim Tatlıses’i de kızdırdı
GÜNDEM Haberi
Nihat Doğan İbrahim Tatlıses’i de kızdırdı

Tedavisi için Amerika’da bulunan İbrahim Tatlıses, Nihat Doğan’ın Özgecan Aslan cinayeti ile ilgi attığı Tweet’e tepki gösterdi.

Tehlikeli bir beyin ameliyatı için Florida eyaletine bağlı Miami şehrinde bulunan İbrahim Tatlıses, Özgecan Aslan cinayetine tepki gösteren oğlu İdo Tatlıses’e de destek vererek Nihat Doğan’a gönderme yaptı.

“Özgecan için siyah giyin” çağrısına destek veren İdo Tatlıses’e Miami’de tedavi gören babası İbrahim Tatlıses de katıldı. İdo, İnstagram'dan paylaştığı fotoğrafta, “Bugün siyah giyiniyoruz.. ÖzgeCan 'a yapılanlardan dolayı erkekliğimden utanıyorum” notunu paylaştı.

İbrahim Tatlıses de oğlu İdo'nun paylaştığı fotoğrafla Özgecan Aslan’ın öldürülmesinin ardından attığı tweet ile tepki toplayan Nihat Doğan'a yüklendi. İbrahim Tatlıses, Birisi tepkisini böyle gösteriyor birisi de, KADIN mini etek giyerse tecavüz edilir diyor... Gelde bu zihniyet sahibi insanlarla bu güzelim DÜNYAYI PAYLAŞ...!!!” notunu paylaştı.

Nihat Doğan’ın büyük tepkilere neden olan tweeti şöyleydi 'Sizde mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın' ancak gelen tepkiler üzerine ünlü türkücü bu tweetini sildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Nihat Doğan İbrahim Tatlıses’i de kızdırdı
Yorumlar
Haber Yazılımı