Haber Detayı
23 Şubat 2015 - Pazartesi 19:23
 
Deniz Seki hastanede
MAGAZİN Haberi
Deniz Seki hastanede

Ameliyat olan Yeşim Salkım’ın mesajı ile Deniz Seki’nin de hastanede olduğu ortaya çıkmış, Seki’nin sevenleri endişelenmişti.

Deniz Seki’nin durumuna ilişkin sanatçının basın danışmanından bir açıklama yapıldı. Açıklamada, Seki’nin cezaevine girdiği günden beri sağlık sıkıntıları ile mücadele ettiği hatırlatılarak Seki’nin hastanede olduğu doğrulandı. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı, “Deniz Seki uzun süreden beri yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle Adli Tıp Kurumu ve Savcılık kararı ile bir kamu hastanesinde tedavi altına alındı. Cezaevine girdiği sırada ciddi bir sağlık sorunu olduğu ve bu nedenle cezaevine giremeyen Seki, cezaevine girer girmez sağlık sorunları nedeniyle tedavi olmak istediğini belirtmiş, C. Savcılığınca da Adli Tıp Kurumuna sevk edilmişti. Adli Tıp Kurumunca hastalığın ciddi boyutta olduğu ve sanatçının ameliyat olması gerektiğinin belirtilmesi üzerine bir kamu hastanesine sevki uzun süredir gündemdeydi.

Ameliyat Günü belli değil

Deniz Sekinin bugün ameliyat öncesi tetkiklerin yapılması ve ameliyatı için İstanbuldaki bir kamu hastanesine sevk edildiği, hastanede ameliyat ve tedavi amacıyla hastaneye yatış işlemlerinin yapıldığı öğrenildi. Sekinin burada önce tetkiklerinin yapılacağı sonrasında ise yumurtalıklarındaki şüpheli kist nedeniyle ameliyat edileceği bildirildi. Sanatçının ne zaman ameliyat edileceği ve hastanede ne kadar kalacağı hususu ise netlik kazanmamıştır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı