Haber Detayı
24 Şubat 2015 - Salı 19:25
 
Haluk Levent rekor peşinde!
MAGAZİN Haberi
Haluk Levent rekor peşinde!

Türk Rock müziğinin başarılı ismi Haluk Levent uyuşturucu maddenin zararlarına dikkat çekmek için yaz aylarında 100 gün üst üste konser vererek rekor kırmayı deneyecek.

Haluk Levent, Son dönemlerde uyuşturucu kullanımının artması nedeniyle uyuşturucu maddenin zararlarına dikkat çekmek için bir rekora hazırlanıyor. Daha önce 12 saat 4 dakika sahnede kalarak bir rekora imza atan Haluk Levent, yine bir sosyal sorumluluk projesiyle sevenlerinin karşısına çıkacak. Haluk Levent bu defa da 100 gün üst üste konser vermeyi planlıyor. Mayıs ayında İzmir Seferihisar'dan konser vermeye başlayacak olan Haluk Levent tam 100 gün boyunca Türkiye 'nin il ve ilçelerinde sahne alacak. Bütün yaz sevenleriyle buluşacak olan Levent, 100'üncü konserini Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde verecek. Guinness Rekorlar Kitabı'na girmek için resmi başvuruyu da yapan Haluk Levent, konserlerden elde edilecek geliri uyuşturucu bağımlılarının tedavisi için rehabilitasyon merkezinin açılması için kullanacak.

Haluk Levent, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Gençlerimizi bu bataktan kurtarabilmek için, daha çok dikkat çekebilmek, ses getirebilmek için 100 konser üst üste bir dünya rekoru projem var. Bu konserlerden elde edilen gelirlerin bir bölümü çocuklar için rehabilitasyon merkezine dönüştürülecek, uyuşturucuyla mücadelede kullanılacak" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı