Haber Detayı
02 Mart 2015 - Pazartesi 15:29
 
Bu Tarz Benim yenildi
MAGAZİN Haberi
Bu Tarz Benim yenildi

Geçen yıl reytingleri alt üst eden ve Acun Ilıcalı'nın kanalı TV 8’e transfer olan formatı nedeniyle Show TV'nin davalık olduğu Bu Tarz Benim'in bir tanesi reytinglere yenik düştü.

Acun'un İşte Benim Stilim olarak yayınlamayı sürdürdüğü yarışmanın 'ikizi' Show TV'deki Bu Tarz Benim final yaptı. Yarışmanın jürisi Bülent Ersoy, reytinge kurban olmalarına üzüldüklerini ancak yine de güler yüzlü ve başlarının dik olduğunu vurguladı. Suçun biraz da kendilerinde olduğunu dile getiren Ersoy, "Rüküştük demek ki. Çünkü en büyük jüri halktır. O ne derse o" dedi.

Show TV'de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışması, reyting kurbanı olmasının ardından final bölümüyle son kez ekranlara geldi. Yarışmanın final gecesi, sunucu Ebru Akel'in yaptığı veda konuşmasıyla başladı. Akel'den sonra sözü alan jüri üyesi Bülent Ersoy, reytinge kurban olmalarına üzüldüklerini ancak yine de güler yüzlü ve başlarının dik olduğunu vurguladı. Suçun biraz da kendilerinde olduğunu dile getiren Ersoy, "Rüküştük demek ki. Çünkü en büyük jüri halktır. O ne derse o" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı