Haber Detayı
03 Mart 2015 - Salı 09:59
 
Ahmet Reyiz Yılmaz: Çözüm süreci bu iktidarın sonu olacak
SİYASET Haberi
Ahmet Reyiz Yılmaz: Çözüm süreci bu iktidarın sonu olacak

MYP Muhafazakar Yükseliş Parti Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, Hükümetin çözüm süreci adı altında gerçek niyetini henüz ortaya koymadığını vatandaşa karşı net olmadığını dile getirdi.

MYP Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz yaptığı basın açıklamasında şöyle konuştu: Hükümetin çözüm süreci adı altın da gerçek niyetini henüz ortaya koymadığı ve hala vatandaşa karşı net olmadığını, açıklanan metinler ve bu metinler üzerinde yapılan tartışmalardan görebilmekteyiz. Verilen sözler var ve bu sözler açıkça dile getirilemiyor.

Körle yatan şaşı kalkar

Hükumet körle yatağa girip şaşı kalkmış ve ne yapacağını bilmeyen bir durumdadır. Bir türlü verdikleri sözlerden dönemedikleri gibi vatandaşa doğrudan açık bir şekilde niyetlerini de söyleyememektedirler. Bu nedenle sözleri  eğip bükerek bir çıkış yolu aramaktadırlar. Bu yolun sonu ne millet adına ne de hükumet adına hayır değildir. Zira körle yatan muhakkak ki  şaşı kalkar.

Bahçeliye çağrıda bulunuyorum birlik için adım atın

Bu seçimler ülkemiz için kırılma noktası zurnanın son deliğidir. Artık hiç kimse durumu idare ederek bu milleti yönetemez. Bu nedenle ülkeyi zor günler beklemektedir. Sayın Bahçeli’ye birlik çağrımı yineliyorum. Bu millete karşı kendisini sorumlu hissediyorsa herkesi bir çatı altında toplayarak bu seçimlere girmelidir. Aksi durumda herkesin kaybedeceği fakat mevcut durumun devam edeceği bir sonucun daha alınacağı seçim yaşarız dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı