Haber Detayı
04 Mart 2015 - Çarşamba 11:31
 
Survivor All Star’da ilk elenen belli oldu
MAGAZİN Haberi
Survivor All Star’da ilk elenen belli oldu

Survivor All Star 2015’te ilk elenen yarışmacı Duygu Çetinkaya oldu İlk katıldığı Survivor yarışmasında da kavgalarıyla dikkat çeken Çetinkaya adadaki son gününde yine olay kavgalara imza attı Seda ile bir ara kafa kafaya gelen Duygu Çetinkaya ardından da ünlüler takımıyla kavga etti.

TV8'de Salı akşamı yayınlanan Survivor yarışmasının yeni bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takım olan gönüllülerden Pazar akşamı yapılan ada konseyinde ilk eleme oylamasına katılacak isim olarak Duygu Çetinkaya’nın adı yazılmıştı. Ada konseyinde Duygu’ya 5 oy, Taner’e 3 oy, Seda ve Özlem’e ise birer oy çıkmıştı. Turabi de adadan gitmesini istediği isim olarak Duygu’nun adını yazmıştı. SMS oylamasına halkın en fazla oy attığı Turabi, elemede Duygu’nun karşısına çıkacak aday olarak Hilmicem’in ismini söyledi. Böylece Hilmicem ve duygu çetinkaya sms oylamasına kaldı. Ada konseyinde halkın attığı sms oyları ise elenen yarışmacıyı belirledi. Elenen isim hırçınlığı ile dikkat çeken yarışmacı Duygu Çetinkaya oldu. Duygu bu sezonki Survivor All Star’ın da iddialı isimlerindendi. Ancak Duygu’nun ada macerası çok kısa sürmüş oldu. Elendiği açıklanınca Duygu gözyaşlarını tutamadı. 

Survivor 'da ünlüler takımı üçüncü kez 'yiyecek ödülü' oyununu kaybetti. Hayli aç olan ünlüler adaya büyük bir hayal kırıklığı ile döndüler. Ödül olarak verilen mercimeği alan gönüllülerin ise keyfi yerindeydi.

SURVİVOR ALL STAR ÜNLÜLER TAKIMI:

Pascal Nouma, Doğukan Manço, Merve Oflaz, Ahmet Dursun, Merve Aydın, Serenay Aktaş, Anıl Tetik, Hakan Hatipoğlu, Almeda Abazi, Berna Canbeldek

 SURVİVOR ALL STAR GÖNÜLLÜLER TAKIMI:

Turabi Çamkıran,  Fulya Keskin, Duygu Çetinkaya, Sahra Işık, Hilmi Cem İntepe, Seda Aktuğlu, Özlem Çalın, Nadya Zagli, Hasan Yalnızoğlu, Bozok Gören, Taner Özdeş, Begüm Yücetan

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı