Haber Detayı
04 Mart 2015 - Çarşamba 17:53
 
Ahmet Reyiz Yılmaz: Ekonomi dibe vuruyor
SİYASET Haberi
Ahmet Reyiz Yılmaz: Ekonomi dibe vuruyor

Bu ülkeyi yeni bir parti ve yeni bir vizyonla düzlüğe çıkaracaklarını söyleyen Ahmet Reyiz Yılmaz, Ülkede bir tek yoksulun da kalmayacağını ifade etti. 

Ahmet Reyiz Yılmaz, Merkez bankasına baskı yapılmaması konusunda defalarca uyarılarda bulunduklarını söyleyerek “Her baskı kuru yukarı yönlü taşımaktadır. Bu durum sürdürülemez bir çıkmaza gitmektedir. Vatandaş yoksullaşıyor.” dedi.

Vergileri kaldıracağız

Mecliste yerimizi almamız durumunda vergilerin kaldırılması yönünde çalışmalar yapacağız. Asgari ücreti 2 bin işsizlik maaşını da en az 900 TL yapacağız. Bununla beraber vatandaşlarımızın kredi kart borçlarını bir bölümünü de sileceğiz.

Medyamızdan adil tutum ve daha fazla ilgi bekliyoruz

Medyamız yeni parti ve siyasi figürlere yer vermek sureti ile tıkanan siyasetin önünü açması gerekiyor. Bu mana da parti programlarımız kalabalık olmasına rağmen bu çalışmalar medyamızda yeterli yer bulmadığı için halkımızla kucaklaşmamız gecikiyor. Hâlbuki ki eşit yer verilmesi durumunda milletimiz mevcut partiler dışındaki seçeneklere de kolaylıkla ulaşabilir. Bu manada medyamızdan daha fazla ilgi bekliyoruz dedi.


Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı