Haber Detayı
04 Mart 2015 - Çarşamba 20:38
 
Hülya Avşar fena patladı “Sanane lan”
SİYASET Haberi
Hülya Avşar fena patladı “Sanane lan”

Hülya Avşar, 'Veda Mektubu-Ankara Yazı' filminde rol almasına tepki gösteren MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’a “Sanane lan” diyerek tepki gösterdi.

MHP’den Hülya Avşar'ın askeri darbe döneminde idam edilen ülkücü Mustafa Pehlivanoğlu'nun hayatının anlatıldığı 'Veda Mektubu-Ankara Yazı' filminde rol almasına şöyle tepki geldi. MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman "Kendi çocuğuna anne olmaktan uzak bir tipi de şehidimizin annesi rolünde oynatma hadsizliğine soyunan bu kanal bilmelidir ki, şehitlerimizin istismar malzemesi yapılmasına asla müsaade etmeyeceğiz" dedi ve Avşar kızı küplere bindi.

Hülya Avşar, İsmet Büyükataman’a Velev ki bir partiye destek veriyorum. Velev ki Ello kızı Malakanım. Velev ki Hülya Avşarım. Velev ki Beşiktaşlıyım. Velev ki Kürdüm Velev ki Türküm Sana ne lan, diyerek büyük tepki gösterdi. Hülya Avşar, Büyükataman’a “Seni araştırırsak neler çıkar kim bilir dibinden, ondan da banane. Bana Ello kızı Malakan diyerek bölücülük yapan, sanatımla kişiliğimi karıştıran, fikirlerime saygı duymayarak demokrasiye, özgürlüğe karşı olduğunu gösteren sen kimsen, ben bu filmde oynayacağım, siz de gelin engelleyin.” diyerek tepkisini sürdüren Avşar kızı şöyle devam etti:

“32 yıllık sanat hayatımı, ne size ne de başka bir partiye göre yönlendirmeyeceğim. Şunu bilin ki Hülya Avşar kısacası sanat ve sanatçı partiler üstüdür. HADDİNİZİ BİLİN.

Hele ki anneliğime laf söylerseniz, tek başıma bir kadın olarak sizinle başederim. Bekliyorum sete hem de arkama sizin gibi parti gücünü almadan, tek bir kadın olarak.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı