Haber Detayı
06 Mart 2015 - Cuma 15:17
 
İsmail YK Evlendirme programına katıldı
MAGAZİN Haberi
İsmail YK Evlendirme programına katıldı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'un izdivaç programına İsmail YK sürprizi damga vurdu.

Gelin adayı Hanife'ye talip olarak gelen İsmail YK gelin adayının her istediğine evet dedi. Paravan açılınca karşısında İsmail YK'yı gören gelin adayı büyük bir şok yaşadı.
Esra Erol’un Sunduğu İzdivaç programında İsmail YK sürprizi yaşandı. Esra Erol, gelin adaylarından birine “Almanya’dan İmdat bey geliyor” diyerek talibini anons etti. İmdat olarak gelen ise ünlü şarkıcı İsmail YK idi. Paravan arkasında her şeyden habersiz olan gelin adayı şarkıcıyı tanımak için sorular yöneltti. Paravan arkasından gelin adayına övgüler düzen İsmail YK, gelin adayının “Almanya’da mı yaşayacaksınız?” sorusuna da “Sizin için Afrika’ya kadar gidebilirim” diye cevap verdi.
Talibi hakkında olumlu bir izlenim edinen gelin adayı,  paravanın açılmasını beklemeden şarkı söyleyerek karşısına çıkan İsmail YK’yı görünce büyük şaşkınlık yaşadı. “Neden bana böyle bir şaka yaptınız” diye şaşkınlığını dile getiren gelin adayı YK’dan imzalı albümünü alarak stüdyodan ayrıldı.
Tepki Gösterdiler
Sosyal medya üzerinden ise programda böyle bir şaka yapılmasını eleştirenler çoğunlukta. İzdivaç programında yapılan bu şakanın gelin adayını kırdığını düşünenler var.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
İsmail YK Evlendirme programına katıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı