Haber Detayı
06 Mart 2015 - Cuma 15:19
 
Konyalı genç Kılıçdaroğlu’nu fena eleştirdi
SİYASET Haberi
Konyalı genç Kılıçdaroğlu’nu fena eleştirdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Konya’da ziyaretlerde bulunduğu sırada bir gençle sohbet etti Genç, Kılıçdaroğlu’na Cumhurbaşkanı Erdoğan nedeniyle eleştirilerde bulundu.

Konya’da Tarım Üreticileri Buluşması’na katıldıktan sonra çeşitli ziyaretlerde bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bedesten Çarşısı’nı ziyareti sırasında kendisiyle görüşmek isteyen bir gençle konuştu. Genç konuşmasında, Konya’da Kubilay’ı anma töreninde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği ileri sürülen lise öğrencisi 16 yaşındaki M.E.A’yı desteklemelerini eleştirdi.

Gencin bu konudaki görüşlerini dile getirdiği sırada korumaların müdahale etmek istemesine Gencin tepki göstermesi ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun da kendisini dinlediğini söylemesi üzerine konuşmasına devam eden genç, bir vatandaş olarak Cumhurbaşkanı’na hakaret edilmesini kabul etmediğini ve CHP’nin de bu davranış içerisine giren genci Ankara’da kabul ederek arkasında durmasına tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu’nu da örnek aldığını ifade eden genç, "Ülkemin Cumhurbaşkanı’na hitaplarınızda ne kadar örnek olursanız biz de öyle örnek oluruz" diyerek Kılıçdaroğlu’na düşüncelerini dile getirdi. Kemal Kılıçdaroğlu da, kapılarının herkese açık olduğunu söyleyerek, herkesin de makamının hakkını vermesi gerektiğini söyledi. Kılıçdaroğlu, kendisini eleştiren genci de Ankara’ya geldiğinde ağırlamak istediğini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı