Haber Detayı
06 Mart 2015 - Cuma 15:22
 
Ünlü oyuncudan ülkücülere sitem
MAGAZİN Haberi
Ünlü oyuncudan ülkücülere sitem

Ülkücü olarak tanınan ünlü oyuncu Ahmet Yenilmez, hakarete maruz kaldığı için Ülkücü camiaya sitem dolu bir mesaj yayınladı Yenilmez, “Bugünden itibaren Ahmet Yenilmez de yok” dedi.

Sosyal medya hesabından mesaj yayınlayan Ahmet Yenilmez, hakaret ve küfürlere maruz kaldığını, bu dilin ülkücünün dili olmaması gerektiğini söyledi. Yenilmez, “Bu lisan, benim inandığım ülkücünün dili olmadı. Madem ülkücü camiaya bu kadar zarar verdim. Bugünden itibaren Ahmet Yenilmez de yok” dedi. Ülkücü olduğu için sanat camiasında yalnız olduğunu ve bedeller ödediğini ve bu zamana kadar MHP ve BBP dışında hiçbir partiye üye olmadığını belirten Yenilmez, hakaret ve küfürlere maruz kaldığını söyledi.

Yenilmez, yayınladığı mesajda, “1983 yılından beri ülkücü kimliğim ile tiyatro ve sinema alanında çalışmaktayım. Sanat camiasında rahmetli Başbuğ ve rahmetli Muhsin başkanın nezaketinin her daim en üç meslektaşlarım tarafından saygı gördüğünü gurur ile müşahede ettim. Yapayalnız olduğum bu camiada ne bedeller ödediğimi yakın tanıyanlar az çok bilir. İşitmediğim küfür duymadığım hakaret kalmadı” ifadelerini kullandı.

‘Ülkücü Camiaya Son Sözüm’

“Ülkücü camiaya son sözümdür” diyen Yenilmez, “Sabrettim. Hülasa sanırım susma zamanım geldi. Sizlerden ricam benim yüzümden artık birbirinizi kırmayın. Buyurun! Bugünden itibaren Ahmet Yenilmez de yok. Madem ülkücü camiaya bu kadar zarar verdim. Hepinizden özür dilerim. Bu dil bu lisan benim inandığım ülkücünün dili olmadı. İnşallah gazinocular kralı oğlu sanatçılar duygularınıza tercüman olur. Tıpkı Ozan Arif gibi bendeniz de başaramadım” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: arsiv
Yorumlar
Haber Yazılımı