Haber Detayı
06 Şubat 2018 - Salı 10:53
 
Aşkla doğum günü
Güzel oyuncu Derya Şen, yaptığı işlerle hep gündemde olmayı tercih ederken son günlerde sevgilisi ünlü şef Ayvaz Akbacak ile gündemden düşmüyor.
MAGAZİN Haberi
Aşkla doğum günü

Güzel oyuncu Derya Şen, yaptığı işlerle hep gündemde olmayı tercih ederken son günlerde sevgilisi ünlü şef Ayvaz Akbacak ile gündemden düşmüyor. Her yıl oyuncu arkadaşlarıyla kutladığı doğum gününü yeni yaşında sessiz ve mütevazi bir şekilde sevgilisiyle baş başa kestiği pastayla kutladı. Bir dönem dost ve arkadaşlarıyla her davette görülen Derya Şen “Ben mutlu olmak yuvamı kurmak istiyorum.

Sahte dostluklarmış, sektörde hiç dostum yok, aşk ve çalışmaktan besleniyorum. Kendimi işime ve aşkıma adadım. Sadece sevdiğim ve sevildiğimden emin olduğum yerde olma ihtiyacı ve hissiyle Ayvaz şef ile baş başa doğum günü kutladık” dedi. Artık yuva kurmak ve anne olmak zamanının geldiğini ve bu özlemle yaşamına yön verdiğini ifade eden Derya Şen “Ayvaz Akbacak ile çok güzel bir birliktelik yaşıyoruz ve ben ilk kez aşık oldum. Ömrüm boyunca bunun bozulmasına izin vermeyeceğim” diyerek de kendindeki emin duyguları ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aşkla, doğum, günü, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı