Haber Detayı
22 Ağustos 2016 - Pazartesi 22:40
 
'En iyi günümüzü cehenneme çevirdiler'
Gaziantep'teki terör saldırısında yaralanan damat Akdoğan, "En iyi günümüzü cehenneme çevirdiler. Sadece bir kişi ölmedi, herkes öldü, bütün Türkiye öldü. Suçluların bulunmasını istiyorum." diyerek terörü lanetledi.
GÜNDEM Haberi
'En iyi günümüzü cehenneme çevirdiler'

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya ile Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep'teki terör saldırısında yaralanan ve Akdere Mahallesi'nde ki bir akrabasının evinde kalan gelin Besime ve damat Nurettin Akdoğan'ı ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Burada gazetecilere açıklamada bulunurken gözyaşlarını tutamayan damat Akdoğan, terörü lanetlediklerini söyledi.

Saldırıyı gerçekleştirenlerin cezalandırılmasını istediklerini belirten Akdoğan, "Bize bunu yapanların Allah belasını versin. Onları Allah'a havale ediyorum. Bu son olsun, başka kimsenin canı yanmasın. Kimin yaptığını bilmiyoruz. Bizim kimseye kötülüğümüz dokunmadı. Yapanların bulunup cezalandırılmasını istiyorum. En iyi günümüzü cehenneme çevirdiler. Akraba kalmadı, hepsi öldü. Kimseyi bırakmadılar bizden, bütün akrabalarımızı öldürdüler. Hepimizi kardeşiz, ne istiyorlar bizden bilmiyorum. Ayırım mı var sanki burada. Herkes öldü burada, sadece bir kişi ölmedi, herkes öldü, bütün Türkiye öldü. Suçluların bulunmasını istiyorum." diye konuştu.

Gazetecilerin cenaze namazında meydana gelen olayları sorması üzerine Akdoğan, "Milleti birbirine düşürmek için yapılmış şeylerdir. Kesinlikle onların bizimle hiçbir alakası yoktur. Bunu yapanları lanetliyorum." dedi.
 

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör:
Etiketler: 'En, iyi, günümüzü, cehenneme, çevirdiler', ,
Yorumlar
Haber Yazılımı