Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 17:19
 
NİĞDE GAZOZU'NDAN BÜYÜK İFTAR
Anadolu'nun en önemli yerli üretimlerinden olan Niğde Gazozu firması çalışanlarıyla İftar Yemeğinde bir araya geldi.
YAŞAM Haberi
NİĞDE GAZOZU'NDAN BÜYÜK İFTAR

Türkiye'nin en önemli yerli firmalarından olan Niğde Gazozu, çalışanları ve yöneticilerini iftar yemeğinde buluşturdu. Türkiye'de bulunan bütün bayi temsilcileri ve yöneticileri aileleriyle birlikte Niğde'de iftar yemeğinde buluştu. Ürün kalitesi ve üretim büyüklüğü ile Ülkemizin marka değerlerinden olan Niğde Gazozu yönetimi Niğde'de düzenledikleri İftar toplantısı ile Manevi olarak halkımız için ayrı bir öneme sahip olan Ramazan ayında "birlik" mesajı vermiş oldu.

İftar yemeğinde Niğde Gazozu yöneticileri ve çalışanları, geçmişte yapılan çalışmaların yanı sıra gelecekte yapılacak alışmalarla ilgili fikir alışverişi yaptılar.

"Birlik ve Beraberlik Mesajı"

Niğde Gazozu Yöneticisi Asım Abay, davetin amacının; Niğde Gazozu'nun şirket olmanın ötesinde büyük bir aile olduklarını bir kez daha hatırlamak ve hatırlatmak olduğunu belirtti. tüm temsilci ve çalışanları ile büyük bir aile olduklarını ifade eden Abay, firmalarının Niğde'yi temsil etmesinin öneminin yanında içecek sektöründe Milli ve yerli üretim olarak dünya çapında üretim ve kalitesi ile Türkiye'yi temsil ettiğinin de altını çizdi.

Abay, Niğde Gazozu'nun Yerli ve milli imkan ve sermaye ile bugünlere geldiğine değinerek, "Niğde Gazozu ailesi  ülkenin içinde bulunduğu zorluklara rağmen birlik ve beraberliğini koruyarak, kalitesinden ödün vermeden büyümeye, ülkemizin üretim gücüne katkı sağlamaya devam edecektir" diye konuştu.

Yemekten sonra hep birlikte Niğde Gazozu üretim tesisleri ve abrikası gezilerek katılanlara bilgi verildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: NİĞDE, GAZOZU'NDAN, BÜYÜK, İFTAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı