Haber Detayı
30 Nisan 2019 - Salı 17:34
 
Şehit ve Gazi Ailelerinden Soylu'ya Destek Açıklaması!
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz yaptığı basın açıklaması ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yanında olduklarını söyledi.
GÜNDEM Haberi
Şehit ve Gazi Ailelerinden Soylu'ya Destek Açıklaması!

Abbas Gündüz açıklamasında şu ifadeleri kullandı, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın  İçişleri Bakanlığı’nı emanet ettiği Süleyman Soylu'nun gece-gündüz,kar-tipi,Doğu-Batı demeden 24 saat dilimini milleti için hizmet vererek ve büyük bir irade ile ülkede terörün belinin kırılmasını sağlayarak huzurun ve barışın simgesi olmuştur. Başta Doğu ve Güneydoğu illerimizde terör örgütleri ve yandaşlarına göz açtırmayan titiz çalışmanın sonucu ülkenin dört bir yanına huzur ve umut olarak yansımıştır.
Asayiş noktasında devlet artık millete güven tesis etmeye başlamıştır.Güzel ülkemin hiç şehirinde bölücü hainler artık kurtarılmış bölgeler ilan edemez hale gelmiş ve bu hainlerin tüm inlerine girilerek bertaraf edilmiştir.Sadece terör değil uyuşturucu baronlarından,mafya yapı ve cetelerinden,sosyal medyada bölücülük yapanlara kadar huzuru bozacak her mecrada tüm ekibi ile sahada emek vermektedir. Şehitlerin kanı yerde kalmıyor, şehit aileleri artık huzurlu uyuyor.Devlet baba her yerde artık..Milletle ağlayıp,milletle gülen, kendi güvenliğini, yarınlarını, ailesini hiç düşünmeden, kefeni elinde ülkenin her karış  toprağında Edirne’den Kars’a,Trabzon’dan Diyarbakır’a geziyor. Bayramını ailesi ve sevdikleri ile değil 2000 rakımlı dağlarda görev yapan Mehmetçik ile aynı mevzide geçiriyor. 
Doğru bildiğini söylemekten asla çekinmiyor…
Devlete meydan okuma girişiminde bulunan siyasi hainlere haddini bildirerek adalete teslim edip, PKK terör örgütüne kaynak aktaran belediye başkanlarını görevden alarak,bölge halkına hizmet sunan devletin şefkatli elini uzatan, kucaklaşan Kayyumlar atadı.
Gittiği her yerde büyük ilgi ve sevgi görürken milletin “İşte aradığımız İçişleri Bakanı bulundu” diyerek bağrına bastığı  yiğit adam Yüce Rabbim Yar ve Yardımcınız olsun."

 

Kaynak: (AA) - Anadolu Ajansı Editör:
Etiketler: Şehit, ve, Gazi, Ailelerinden, Soylu'ya, Destek, Açıklaması!,
Yorumlar
Haber Yazılımı