Haber Detayı
08 Haziran 2019 - Cumartesi 19:15
 
Yol Arkadaşlarına Anadolu Yakasında Coşkulu Karşılama
YOL ARKADAŞLARI İstanbul Anadolu yakasının en büyük canlı performans mekanı Beyrut Performance’da hayranlarıyla biraya geldi.
MAGAZİN Haberi
Yol Arkadaşlarına Anadolu Yakasında Coşkulu Karşılama

YOL ARKADAŞLARI İstanbul Anadolu yakasının en büyük canlı performans mekanı Beyrut Performance’da hayranlarıyla biraya geldi. Uzun Yıllar Cem Karaca ile birlikte uyum içinde sahne alan, onun ölümünden sonra dağılmayarak birbirinden başarılı işlere imza atan CEM KARACA YOL ARKADAŞLARI 7 Haziran Cuma Akşamı İstanbul Anadolu yakasının en büyük canlı performans mekanı Beyrut Performance’da sahne alan grup muhteşem müzikleri ve sahne performansıyla hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Cem Karaca’nın müzikte aradığını bulduğu ve o yaşında bile ona heyecan veren grupla eğlenen müzikseverler Beyrut Performance sahnesinde muhteşem bir müzik ziyafeti yaşadılar.Yol Arkadaşları grup gitarlarda: Bülent AY, bas gitarda : Zafer ŞANLI, Hammond ve Keyboardlarda: Nevzat YILMAZ ve davulda : Aydın Şeref ve Ayhan Yener’den oluşan grup Beyrut Performance sahnesinde hayranlarının yoğun ilgisiyle sahneden ayrıldı.

Haber:Estergon Karagöz/İstanbul

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yol, Arkadaşlarına, Anadolu, Yakasında, Coşkulu, Karşılama,
Yorumlar
Haber Yazılımı