Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
EKONOMİ Haber Girişi: 12.09.2021 - 21:55, Güncelleme: 12.09.2021 - 21:55

Önceliğimiz, Ankaralılık Ruhu.

 

Önceliğimiz, Ankaralılık Ruhu.

.
GGYD Yönetimi, Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Özaslan’la buluştu, Ankara değerleri üzerine keyifli bir görüşme yaptı. Başkan Allıoğlu, “Topluma yön veren tüm kişi ve kurumların önceliği, Ankaralılık ruhunu yaşatmak olmalıdır” dedi. Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı M.Nezih Allıoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr.Metin Özaslan'la Ankara Konağı’nda bir araya geldi. Atatürk'ün neden Ankara'yı Milli Mücadelenin Karargahı ve Cumhuriyetin Başkenti olarak seçtiğini unutturmamak üzere kurulan Ankara Kulübü Derneği’nde, 13 yılı aşkın süredir başkanlık görevini sürdürdüğünü söyleyen Metin Özaslan, Ankara kültürü ve geleneklerini yaşatmak için canla başla çalıştıklarını kaydetti. Ankara son 20 Yılda Yavaş Gelişiyor Siyaset ve ticaret hedefi olmadığı sürece bu yöndeki tüm projelere bedelsiz destek verdiklerinin altını çizen Başkan Özaslan, bugüne kadar ilçeler ağırlıklı olmak üzere Ankara’nın çeşitli yerlerine müzeler kurduklarını, her müzeyle o bölgenin geleneksel dokusunu yansıtmaya, yaşatmaya çalıştıklarını vurguladı. Ankara’nın tarihini ve kültürünü yaşatmak için çalışırken özellikle STK’larla işbirliğini çok önemsediklerini de söyleyen Metin Özaslan, bu anlamda GGYD’nin iyi bir partner olabileceğine işaret etti. GGYD’nin bugün Ankara’nın en aktif, dinamik ve vizyonu geniş derneklerinden biri olduğuna dikkat çeken Özaslan, son 20 yıldır istenen hızda gelişemeyen Ankara için işbirliğinin şart olduğunu vurguladı. Ankaralılık Ruhunu Yaşatmak Zorundayız GGYD Başkanı M. Nezih Allıoğlu da ekmeğini Ankara’da kazanan herkesin, özellikle de topluma yön veren kişi ve kurumların Ankaralılık ruhunu yaşatmak zorunda olduğunu söyledi. Allıoğlu, “Ankara’nın geçmişine, kültürüne, geleneklerine sahip çıkıp yaşatmak, gelecek kuşaklara aktarmak, Ankara’nın öz değerleri etrafında buluşmak hepimizin önceliği, birinci vazifesi olmalıdır. GGYD olarak biz başta Ankara Kulübü Derneği olmak üzere bu yönde mücadele eden her kurumun yanındayız, çözüm ortağı olmaya hazırız” dedi. Görüşmenin ardından Metin Özaslan, GGYD heyetine müzeyi gezdirdi, adeta tarihte yolculuğa çıkardı.
.

GGYD Yönetimi, Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Özaslan’la buluştu, Ankara değerleri üzerine keyifli bir görüşme yaptı. Başkan Allıoğlu, “Topluma yön veren tüm kişi ve kurumların önceliği, Ankaralılık ruhunu yaşatmak olmalıdır” dedi.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı M.Nezih Allıoğlu ile yönetim kurulu üyeleri, Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr.Metin Özaslan'la Ankara Konağı’nda bir araya geldi. Atatürk'ün neden Ankara'yı Milli Mücadelenin Karargahı ve Cumhuriyetin Başkenti olarak seçtiğini unutturmamak üzere kurulan Ankara Kulübü Derneği’nde, 13 yılı aşkın süredir başkanlık görevini sürdürdüğünü söyleyen Metin Özaslan, Ankara kültürü ve geleneklerini yaşatmak için canla başla çalıştıklarını kaydetti.

Ankara son 20 Yılda Yavaş Gelişiyor

Siyaset ve ticaret hedefi olmadığı sürece bu yöndeki tüm projelere bedelsiz destek verdiklerinin altını çizen Başkan Özaslan, bugüne kadar ilçeler ağırlıklı olmak üzere Ankara’nın çeşitli yerlerine müzeler kurduklarını, her müzeyle o bölgenin geleneksel dokusunu yansıtmaya, yaşatmaya çalıştıklarını vurguladı. Ankara’nın tarihini ve kültürünü yaşatmak için çalışırken özellikle STK’larla işbirliğini çok önemsediklerini de söyleyen Metin Özaslan, bu anlamda GGYD’nin iyi bir partner olabileceğine işaret etti. GGYD’nin bugün Ankara’nın en aktif, dinamik ve vizyonu geniş derneklerinden biri olduğuna dikkat çeken Özaslan, son 20 yıldır istenen hızda gelişemeyen Ankara için işbirliğinin şart olduğunu vurguladı.

Ankaralılık Ruhunu Yaşatmak Zorundayız

GGYD Başkanı M. Nezih Allıoğlu da ekmeğini Ankara’da kazanan herkesin, özellikle de topluma yön veren kişi ve kurumların Ankaralılık ruhunu yaşatmak zorunda olduğunu söyledi. Allıoğlu, “Ankara’nın geçmişine, kültürüne, geleneklerine sahip çıkıp yaşatmak, gelecek kuşaklara aktarmak, Ankara’nın öz değerleri etrafında buluşmak hepimizin önceliği, birinci vazifesi olmalıdır. GGYD olarak biz başta Ankara Kulübü Derneği olmak üzere bu yönde mücadele eden her kurumun yanındayız, çözüm ortağı olmaya hazırız” dedi. Görüşmenin ardından Metin Özaslan, GGYD heyetine müzeyi gezdirdi, adeta tarihte yolculuğa çıkardı.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve nehaberankara.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.