Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Sinemalar
Vizyondaki filmler
Sinama saatleri için, sinama salonu ile iletişime geçebilirsiniz.
Kesişme
28 Mart 2008
Kesişme
Başlık parası belası tüm doğu toplumlarına özgü feodal bir musibettir. Kürt, Türk ya da Bangladeşli olmak fark etmemekte ve adeta para ile alınıp satılan köy kızlarının kaderini değiştirmemektedir. İşte, "To Perasma" orjinal isimli Kesişme'nin Bangladeş'li kahramanı Jahid, sevdiği kızla evelenebilmek için başlık ...
Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas
7 Ocak 2022
Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas
Aslan: Hürkuş Kayıp Elmas, büyük büyük babasının eski uçağının peşine düşen küçük bir çocuğun hikayesini konu ediyor.
Örümcek-Adam Eve Dönüş Yok
17 Aralık 2021
Örümcek-Adam Eve Dönüş Yok
Örümcek-Adam Eve Dönüş Yok, kimliği açığa Örümcek-Adam'ın, sırrını geri vermesi için Doktor Strange'den yardım istemesiyle birlikte yaşananları konu ediyor.
Benden Ne Olur?
14 Ocak 2022
Benden Ne Olur?
"Benden Ne Olur", Sertab Bal adındaki deli dolu bir kadının maceralarını konu ediyor.
Şarkını Söyle 2
21 Ocak 2022
Şarkını Söyle 2
NewMoon Tiyatrosu’nu büyük bir başarıya ulaştırmasının ardından Buster bu sefer gözünü Crystal Tower Tiyatrosu’na diker. Buster burada yeni bir gösteri sergilemeyi planlar. Ancak acımasız kurt Jimmy Crystal tarafından yönetilen dünyaca ünlü Crystal Entertainment’ın ofislerine girmek pek kolay değildir.
Çığlık
14 Ocak 2022
Çığlık
Scream filminin beşinci devam halkası olan yapımda, bir dizi korkunç suçu kimin işlediğini bulmak için memleketine geri dönen bir kadının hikayesini konu ediyor.
Masal Zamanı "Melez Prenses"
21 Ocak 2022
Masal Zamanı "Melez Prenses"
Melisa, 9. yaş gününde hayatının değişmesini sağlayacak bir şey öğrenir. Melisa, annesinin bir masal kahramanı olduğunu öğrenir ve böylece o da anne tarafından bir masal kahramanıdır.
Cumali Ceber 666
21 Ocak 2022
Cumali Ceber 666
Cumali Ceber 666, gördüğü rüyadan etkilenip hayatını değiştirmeye karar veren bir adamın hikayesini konu ediyor.
Şöhretler Okulu
21 Ocak 2022
Şöhretler Okulu
Kemal öğretmen, kızını tek başına büyütmek zorunda kalan bir babadır. Kızının eğitimine odaklanan Kemal, bu sırada onun oyun arkadaşı olmayı kaçırır.
Koloni
21 Ocak 2022
Koloni
Küresel bir felaket nedeniyle dünyanın insanlar için yaşanmaz bir hale gelmesinin ardından sadece birkaç kişi, uzay gemileriyle Kepler 209 gezegenine gider. Ancak çok geçmeden buranın atmosferinin insanları kısır hale getirdiği anlaşılır.
Kesişme: İyi ki Varsın Eren
1 Ocak 2022
Kesişme: İyi ki Varsın Eren
Kesişme; İyi ki Varsın Eren, Trabzon Maçka'da teröristlerle kahraman Mehmetçiğin çatışması sırasında hayatını kaybeden Eren Bülbül ve onu korumaya çalışırken şehit olan Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayat hikayesini konu ediyor.
Karlar Kralı Norm 2
14 Ocak 2022
Karlar Kralı Norm 2
Karlar Kralı Norm 2, çalınan sanat eserini bulmak için tehlikeli bir maceraya atılan Norm ve arkadaşlarının hikayesini konu ediyor.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.